KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12022637
nr 1202 2637
Frederick Park Fairer
(1910-1984)
Oljemålning, Frederick Park Fairer (1910-1984), Ung kvinna. Signerad FP Fairer. Olja på pannå, 61x50 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 september 2018
kl 18:30:21
6/9 09:26:33